PUH Automax – oficjalnym warsztatem Ford Trucks

PUH Automax stał się dziewiątym punktem w rodzinie Ford Trucks Polska, ale pierwszym, który został w sieci warsztatem serwisowym. Oznacza to, że firma posiada kompetencje do autoryzowanej naprawy pojazdów Ford Trucks, jednak bezpośrednio nie zajmuje się sprzedażą, choć może działać w tym zakresie w porozumieniu ze swoim lokalnym dealerem.

– Cieszymy się, że do grona rodziny Ford Trucks Polska dołącza PUH Automax, doświadczony serwis naprawy pojazdów ciężarowych, z którym poprzez Q-Service Truck współpracujemy od wielu lat. Wierzymy, że będzie to wartość dodana dla naszych klientów, jak również sam serwis odczuje wiele korzyści, wynikających z tej kooperacji – mówi Wojciech Kopiel, Dyrektor Zarządzający Q-Service Truck.

– Zdecydowaliśmy się na zaproszenie do naszej sieci serwisowej PUH Automax. Serwis znany jest w regionie, wykonuje szeroki zakres usług i zawsze na najwyższym poziomie, co przekłada się na bardzo dobrą opinię klientów – dodaje Sławomir Rybarczyk, Prezes Q-Service Truck i Dyrektor Handlowy Inter Cars. – Ważnym czynnikiem w kontekście dołączenia do sieci, jest dobre położenie geograficzne naszego nowego partnera. Automax obejmie swoim zasięgiem obszar w dużej części obsługiwany obecnie przez punkt dealerski Ford Trucks z Cząstkowa Mazowieckiego i powinien okazać się dla niego dużym wsparciem. Serwis posiada dogodną lokalizację, aby obsługiwać serwisowo klientów z południowej części województwa mazowieckiego.

PUH Automax to niezależny warsztat pojazdów ciężarowych, który z powodzeniem działa na rynku już od ponad 30 lat. Warsztat specjalizuje się w serwisowaniu wszystkich ośmiu największych marek w segmencie ciężarowym i posiada stację obsługi pojazdów wyposażoną w nowoczesne komputerowe urządzenia diagnostyczne do badania pracy silników zawieszenia (ECAS, EBS, ABS, ASR). W serwisie zatrudnionych jest obecnie 25 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Automax posiada autoryzację m.in. Wabco, Haldex, JOST, Knorr-Bremse, Feber czy Sachs, od końca kwietnia poszerzona zostaje ona o kolejną – Ford Trucks.

 Dołączenie do autoryzowanej sieci Ford Trucks Polska to prestiż dla naszego warsztatu i docenienie współpracy, którą od wielu lat pogłębiamy tak z Inter Cars, jak i z Q-Service Truck. Dla nas to również szansa na zdobycie nowych umiejętności i poszerzenie kompetencji, co cieszy tym bardziej, że będziemy mieli przyjemność pracować z bardzo dobrymi jakościowo pojazdami, które zresztą mieliśmy możliwość sami przetestować w różnych warunkach – mówi Tomasz Skorupski, właściciel PUH Automax.

Dowiedz się więcej